Skup Regałów Paletowych Zielona Góra - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

Skup regałów paletowych z Zielonej Góry

Regały paletowe

Mając do dyspozycji regały paletowe, możesz przechowywać towary, które znajdują się na paletach. Najczęściej spotykane są palety tzw. europalety o wymiarach 800×1200 mm, i właśnie do ich przechowywania są przystosowane regały paletowe wjezdne. Do dyspozycji są również palety przemysłowe o wymiarach 1200×1200 mm, które również można przechowywać na zaproponowanych regałach. Wszystko można dostosować do potrzeb użytkownika, co jest jak najbardziej ogromnym plusem.

Czym charakteryzują się regały paletowe?

Dziś w sprzedaży dostępne są przede wszystkim regały paletowe rzędowe o głębokości 1100 mm i długości poziomu składania 2700. Dzięki temu regały paletowe przejezdne są w stanie pomieścić 3 europalety lub 2 palety przemysłowe tylko w jednym gnieździe. Warto podkreślić, że regały paletowe tradycyjne można obsługiwać tylko przy użyciu urządzeń mechanicznych, dlatego pełna mechanizacja magazynu jest tutaj wymagana.

Regały Paletowe - DlaMagazynu.pl

Nie obejdzie się bez profesjonalnego wyposażenia, jeżeli chcesz zdecydować się na regały paletowe używane. Regały obsługuje się wózkami widłowymi lub specjalnymi suwnicami. Co ważne, regały paletowe używane cena, których jest obecnie bardzo atrakcyjna, mogą mieć dowolna wysokość. Wszystko dlatego, że ich obsługa jest możliwa przy użyciu urządzeń mechanicznych. Towary można składować więc nawet na wysokości 12 metrów. Wszystko to przekłada się na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Jak najbardziej uzyskać można wysokie zadowolenie z takiej właśnie sytuacji.

Regał paletowy

Warto podkreślić, że regały paletowe używane mają konstrukcję ramową. W związku z tym, że muszą wytrzymać duże obciążenia, ich konstrukcja musi być bardzo wytrzymała. Jak najbardziej, dzięki temu że wybierzesz wysokiej jakości używane regały paletowe, będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz. Przede wszystkim regały magazynowe paletowe używane charakteryzują się najlepszymi parametrami technicznymi, są bardzo dobrze wykonane, a ich wygląd nie budzi wątpliwości. Ponadto regały paletowe cennik mają bardzo atrakcyjny. Warto szukać ofert: używane regały paletowe sprzedam. Podkreślamy, że regał paletowy używany jest tak samo dobry jak nowy.

Skup regałów paletowych z Zielonej Góry kierujemy do firm, które zajmują się składowaniem oraz magazynowaniem towarów. Wszystkie firmy, które posiadają regały i planują wymienić je na nowe, mogą nawiązać z nami lukratywną współpracę. Wykonamy korzystną wycenę i przedstawimy ofertę zgodną z oczekiwaniami.

Skup regałów paletowych z Zielonej Góry – jak wygląda?

Proponujemy skup regałów paletowych z Zielonej Góry, które spełniają podstawowe normy bezpieczeństwa oraz takie, które nadają się do ponownego wykorzystania przez nowych użytkowników. Sprawdzamy, czy wszystko ze sprzedawanymi regałami jest w porządku, aby nowi Klienci mogli cieszyć się z ich pełnej funkcjonalności. Dzięki temu Ty zyskujesz pieniądze ze sprzedaży, a nowi Klienci regały, które odznaczają się sprawnością na najwyższym poziomie.

W związku z tym, że regały paletowe są proste w montażu, nowy Klient nie będzie miał żadnych problemów z ich ponownym zamontowaniem. Zgłoś się do nas, jeżeli chcesz sprzedaż już niepotrzebne regały paletowe i kupić nowe. W DlaMagaznu.pl wykonasz dwa zadania jednocześnie: sprzedasz stare regały paletowe i kupisz nowe.


Zadzwoń i dowiedz się więcej
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź