Wszystkie aktualności

Regały do sklepu obuwniczego — czym się kierować przy zakupie?

Każdy sklep obuwniczy powinien mieć funkcjonalną, maksymalnie wykorzystaną przestrzeń użytkową. Wystrój sklepu obuwniczego jest równie ważny, jak jego wyposażenie, dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości regały sklepowe na obuwie. Jak dobrać właściwe? Czy każdy stojak sklepowy na buty jest taki sam? Sprawdź, jakie cechy powinny mieć regały sklepowe na obuwie.

Jak wybrać idealny regał sklepowy na buty?

Wytypowaliśmy 10 cech, na które warto zwrócić uwagę, wybierając regały sklepowe na buty.

1. Dopasowane do sprzedawanego asortymentu

Regały sklepowe muszą być przede wszystkim dopasowane do asortymentu, jaki posiada sklep. Od tego, co sprzedawca oferuje, będzie zależał wybór wielkości regałów, rozstawu półek oraz kąta ich nachylenia. Inny regał sprawdzi się na buty sportowe, a inny na szpilki. Jeżeli chodzi o wystrój sklepu obuwniczego, najlepiej sprawdzają się regały modułowe, które można dopasowywać do już istniejących regałów na buty oraz samodzielnie dobierać wysokość ich półek.

2. Wytrzymała konstrukcja

Regały do sklepu obuwniczego muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprzedawca nie może pozwolić sobie na zainwestowanie w konstrukcję, którą po pewnym czasie użytkowania trzeba będzie wymienić. Regał do sklepu obuwniczego powinien służyć przez lata. Zawsze warto zwracać uwagę, czy jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Nie może być ani zbyt lekki, ani zbyt chwiejny.

3. Maksymalne obciążenie regału

Wybierając stojak sklepowy na buty, zwróć uwagę, jakie jest jego maksymalne obciążenie. Kluczową kwestią jest wybranie konstrukcji, na której można będzie składować dowolną ilość towarów, bez najmniejszych problemów.

4. Wyposażenie w regulowane stopki

Praktycznym rozwiązaniem, jakie możesz wprowadzić do swojego sklepu obuwniczego, są regały sklepowe z regulowanymi stopkami. Bez żadnych problemów dopasujesz je do konkretnego rodzaju podłoża. Regały są dzięki temu dużo bardziej stabilne, a ich obsługa jest przez to bardzo bezpieczna zarówno dla sprzedawców, jak i klientów.

5. Pojemność

Najlepsze są regały sklepowe na buty, które pomimo zajmowania niewielkiej powierzchni, są w stanie pomieścić dużą ilość towaru. Jest to niezwykle ważna właściwość dla każdego właściciela sklepu.

6. Atrakcyjny wygląd

Regały na buty tworzą aranżację wnętrza sklepu, dlatego nie można zwracać uwagi tylko na ich parametry techniczne oraz wytrzymałość. Równie ważne są walory estetyczne. Stojaki sklepowe na buty muszą się dobrze prezentować. Odpowiednio dobrane, zapewnią oryginalną aranżację wnętrza sklepu obuwniczego, która spodoba się klientom.

7. Funkcjonalność

Regały sklepowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne, wtedy można będzie je bez większych problemów wykorzystać w każdym punkcie sprzedaży. Przede wszystkim ważna jest możliwość indywidualnej konfiguracji półek pod względem ich wysokości, a także tworzenie ciągów, z których powstaną np. półki sklepowe na buty. Gwarantuje to maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i zaprezentowanie dużej ilości asortymentu.

8. Wysoka jakość materiałów produkcyjnych

Regały do sklepu obuwniczego, jak i każdego innego muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Należy zwracać uwagę na jakość konstrukcji, ponieważ tylko wtedy regał sklepowy na buty będzie w stanie odpowiednio atrakcyjnie zaprezentować towar. Inwestując w konstrukcję od sprawdzonych producentów, możesz mieć pewność, że regały sklepowe na obuwie nie ulegną szybkim uszkodzeniom i nie będą nosiły szpecących śladów użytkowania. Zakup regałów sklepowych należy traktować jako inwestycję na lata.

9. Regał powinien wzbogacać wystrój sklepu obuwniczego i każdego punktu handlowego

Podstawowym zadaniem regałów sklepowych jest eksponowanie towarów. To nie regały sklepowe na buty powinny rzucać się w oczy, a przede wszystkim asortyment. Konstrukcja powinna być estetyczne, ale musi stanowić niejako tło, aby sklep mógł zarabiać. Warto inwestować w minimalistyczne regały sklepowe, które dopasowują się do wyglądu przestrzeni handlowych, są solidne, a jednocześnie nienachalne.

10. Wymiary regałów sklepowych

Stojak sklepowy na buty, jak i każdy regał sklepy nie może zagracać przestrzeni przeznaczonej dla Klientów. Powinien umiejętnie wpasowywać się w przestrzeń. Możesz dokonać, decydując się na regały o konkretnych wymiarach. Masz pod tym względem szeroki wybór. Możesz konfigurować wysokość, szerokość i głębokość półek. W przypadku nowoczesnych konstrukcji możliwa jest dowolna konfiguracja, nawet najbardziej nietypowa, dlatego masz szerokie pole do popisu, jeżeli chodzi o wprowadzanie regałów do sklepu.

Gdzie kupisz najlepsze regały sklepowe na buty?

Na pewno niejeden właściciel sklepu zadaje sobie pytanie – gdzie kupić najlepsze, trwałe i odporne na uszkodzenia regały sklepowe? Odpowiedź jest prosta: w DlaMagazynu. Jako sprawdzony sprzedawca, dostarczamy najlepsze rozwiązania do wszystkich branż zajmujących się składowaniem, przechowywaniem i eksponowaniem towarów. W naszej ofercie znajdziesz szereg propozycji dostosowanych do potrzeb. Co ważne, nasze konstrukcje są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Świetnie się przy tym prezentują. Uzyskujesz pewność, że otrzymasz towar z pierwszej ręki, solidny i taki, który posłuży przez lata.

W każdej chwili możesz dokupić do regałów atrakcyjne akcesoria dodatkowe.

Regały Do Sklepu Obuwniczego — Czym Się Kierować Przy Zakupie? zdjęcie nr 1
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź