×
Wszystkie aktualności

Cechy dobrych regałów sklepowych

Każdy sklep powinien mieć funkcjonalną, maksymalnie wykorzystaną przestrzeń użytkową. Wygląd sklepu jest równie ważny jak jego wyposażenie, dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości regały sklepowe. Jak dobrać właściwe? Sprawdź, jakie powinny mieć cechy.

1. Dopasowane do sprzedawanego asortymentu

Ważne jest, aby regały sklepowe były dopasowane do asortymentu, jaki posiada sklep. Od tego, co sprzedawca ofertuje, będzie zależał wybór wielkości regałów, rozstawu półek oraz kąta ich nachylenia. Inny regał sprawdzi się na buty, a inny na soki czy wody. Najlepiej sprawdzają się regały modułowe, które można dopasowywać do już istniejących regałów oraz samodzielnie dobierać wysokość ich półek.

2. Wytrzymała konstrukcja

Regały sklepowe muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprzedawca nie może pozwolić sobie na zainwestowanie w konstrukcję, którą po pewnym czasie użytkowania trzeba będzie wymienić. Regał powinien służyć przez lata, bez najmniejszych problemów. Zawsze warto zwracać uwagę, czy jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Nie może być ani zbyt lekki, ani zbyt chwiejny.

3. Maksymalne obciążenie regału

Wybierając regały sklepowe zwróć uwagę, jakie mają maksymalne obciążenie. Jeżeli będą w stanie dużo wytrzymać, to bardzo dobrze. Kluczową kwestią jest wybranie konstrukcji, na której można będzie składować dowolną ilość towarów, bez najmniejszych problemów.

4. Wyposażenie w regulowane stopki

Praktycznym rozwiązaniem, jakie możesz wprowadzić do swojego sklepu są regały sklepowe z regulowanymi stopkami. Bez żadnych problemów dopasujesz je do konkretnego rodzaju podłoża. Regały są dzięki temu dużo bardziej stabilne, a ich obsługa jest przez to bardzo bezpieczna zarówno dla sprzedawców, jak i klientów.

5. Pojemność

Najlepsze są regały sklepowe, które pomimo zajmowania niewielkiej powierzchni, są w stanie pomieścić dużą ilość towaru. Jest to niezwykle ważna właściwość dla każdego właściciela sklepu.

6. Atrakcyjny wygląd

Regały sklepowe tworzą aranżację wnętrza sklepu, dlatego nie można zwracać uwagi tylko na ich parametry techniczne oraz wytrzymałość. Równie ważne są walory estetyczne. Regały muszą się bardzo dobrze prezentować. Dobrze dobrane, zapewnią oryginalną aranżację wnętrza, która spodoba się klientom.

Gdzie kupisz najlepsze regały sklepowe?

Na pewno niejeden właściciel sklepu zadaje sobie pytanie – gdzie kupić najlepsze, trwałe i odporne na uszkodzenia regały sklepowe? Odpowiedź jest prosta: w DLAMAGAZYNU. Jako sprawdzony sprzedawca, dostarczamy najlepsze rozwiązania do wszystkich branż zajmujących się składowaniem, przechowywaniem i eksponowaniem towarów. W naszej ofercie znajdziesz szereg propozycji dostosowanych do potrzeb. Co ważne, nasze konstrukcje są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Świetnie się przy tym prezentują. Uzyskujesz pewność, że otrzymasz towar z pierwszej ręki, solidny i taki, który posłuży przez lata.

W każdej chwili możesz dokupić do regałów atrakcyjne akcesoria dodatkowe.

Cechy Dobrych Regałów Sklepowych - Dlamagazynu zdjęcie nr 1
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź