Wszystkie aktualności

Regały do sklepu – na jakie warto się zdecydować?

Regały sklepowe są ważnym elementem wyposażenia każdego punktu handlowego. Trwałe i estetyczne zapewniają bezpieczne przechowywanie i składowanie towarów. Umożliwiają także znakomite wyeksponowanie produktów, po które z wielką chęcią sięgną Klienci. Najpopularniejsze są regały metalowe. Nie dość, że świetnie wyglądają to jeszcze są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

Dlaczego musisz zainwestować w regały do sklepu?

Urządzając sklep spożywczy czy chemiczny musisz zadbać o zakup nowoczesnych regałów, na których Klienci znajdą pożądane towary i zechcą je zakupić. Konstrukcje, na które się zdecydujesz powinny być bezpieczne i wygodne w eksploatacji. Znacząco ułatwi to prowadzenie biznesu i zapewni bezproblemową aranżację przestrzeni sklepowej. Nie bez znaczenia jest także dodanie waloru estetycznego przestrzeni za sprawą nowocześnie prezentujących się regałów.

Ogromną zaletą innowacyjnych systemów sklepowych jest ich łatwy montaż i demontaż, stabilność i bezpieczna eksploatacja na co dzień.

Regały sklepowe modułowe – kiedy warto na nie postawić?

Jeżeli chcesz w pełni dostosować regały sklepowe do swoich potrzeb, postaw na wersje modułowe. Wystarczy dobrać do nich wsporniki, półki oraz wzmocnienia, aby zapewniły maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej i pozwoliły na bezpieczne składowanie towarów.

Regały sklepowe modułowe są w każdym aspekcie dopasowane pod względem kształtów i wymiarów do wymagań przestrzennych, wielkości sklepu, jak i przeznaczenia półek.

Regały do sklepu spożywczego – co powinno je wyróżniać?

W sklepach spożywczych najczęściej montowane są długie i pojemne regały, na których można umieścić średnie, jak i większe produkty. Ważne, aby ich kolor był spójny z barwą ścian. Dzięki temu będą wyglądały jednolicie i pięknie prezentowały się w przestrzeni sklepowej. Regały metalowe barwione są na przeróżne kolory, dlatego nie będzie problemów z dobraniem odpowiedniego odcienia.

Dobierając regały do sklepu spożywczego musisz zwrócić uwagę na ich nośność. W niewielkim osiedlowym sklepie nie ma sensu kupować konstrukcji o bardzo dużej odporności na obciążenia, ponieważ składowanych towarów nie będzie aż tak dużo. W supermarketach ma to znacznie większe znaczenie z uwagi na wielokondygnacyjne konstrukcje, na których układane są setki towarów.

Zwróć również uwagę, czy oferta Twojego sklepu zmienia się często. Jeżeli tak, warto zdecydować się na regały o zmiennej regulacji wysokości półek. Dzięki temu będziesz stanie dopasować je do wielkości składowanych produktów.

Regały do sklepu odzieżowego – co powinno je wyróżniać?

Regały do sklepu odzieżowego powinny przede wszystkim umiejętnie eksponować ułożoną na nich odzież, zarówno luzem, jak i w koszykach. Na zapleczu ich wygląd nie ma większego znaczenia, jednak na części sklepowej jak najbardziej już tak. Warto, aby regały pokrywały całą powiększą sklepu, maksymalnie ją wykorzystując. Dobre są wysokie regały sklepowe umożliwiające składowanie zarówno odzieży, jak i obuwia.

Regały Do Sklepu – Na Jakie Warto Się Zdecydować? - Dlamagazynu zdjęcie nr 1
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź