Wszystkie aktualności

Regały paletowe rzędowe – co to jest, gdzie się sprawdzają, zalety

Podstawowym wyposażeniem magazynu są m.in. regały paletowe rzędowe. Klienci doceniają je za wygodę, funkcjonalność, a także atrakcyjne koszty zakupu. Nie sprawiają również większych problemów w trakcie montażu.

Regały paletowe rzędowe są powszechnie stosowane w większości magazynów składujących zróżnicowany asortyment towarów. Doskonale wykorzystują przestrzeń użytkową, wyróżniają się wytrzymałymi konstrukcjami, są bezpieczne i funkcjonalne. Są w stanie sprostać współczesnym oczekiwaniom użytkowników, którzy oczekują w pełni dopasowanych do własnych potrzeb konstrukcji magazynowych.

Regały paletowe rzędowe – co musisz o nich wiedzieć?

Regały paletowe rzędowe są jedynymi z najczęściej kupowanych konstrukcji do magazynów. Stanowią najtańsze i najprostsze rozwiązanie, na jakie właściciel może się zdecydować. Są wygodne w codziennej eksploatacji. Umożliwiają składowanie towarów na paletach w bezpieczny sposób.

Regały paletowe rzędowe są przystosowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników, można składować na nim wszelkiego typu towary. Gniazda regałów można wypełniać półkami siatkowymi, kratami pomostowymi, płytami wiórowymi, panelami metalowymi.

Gdzie najlepiej sprawdzają się regały paletowe rzędowe?

Regały paletowe rzędowe można zastosować w wielu przestrzeniach magazynowych, zarówno mniejszych, jak i większych. Ich wykorzystanie jest możliwe także w:

  • centrach logistycznych,
  • zapleczach sklepowych.

Poznaj najważniejsze zalety regałów paletowych rzędowych

Niskie koszty

Regały paletowe rzędowe, choć produkuje się z wysokiej jakości materiałów, nie wymagają dużych nakładów finansowych do celów produkcyjnych. Tym samym ceny dla kupujących są atrakcyjne. Niewiele kosztuje także montaż regałów paletowych rzędowych przez profesjonalną ekipę, ponieważ zajmuje bardzo mało czasu. Warto wspomnieć również o niskich kosztach napraw przy ewentualnych uszkodzeniach.

Pełne dopasowanie do potrzeb

Regały paletowe rzędowe w każdym aspekcie dopasowują się do potrzeb użytkownika, ale także do dostępnej przestrzeni użytkowej. Umożliwiają składowanie różnego typu towarów. Jest możliwość umieszczania na nich towarów na paletach, ale także luzem w opakowaniach kartonowych lub pojemnikach. Możliwe jest składowanie towarów o różnej masie i wymiarach, a nośność zwiększa się wraz z zastosowaniem półek wykonanych z odpowiednio wytrzymałych materiałów.

Dostęp z każdej strony

Ogromną zaletą regałów paletowych rzędowych jest dostęp do towarów z każdej strony, co ułatwia kompletowanie zamówień oraz sprawdzanie stanu magazynowego.

Modułowa budowa

Konstrukcja regałów paletowych rzędowych ma wpływ na ich uniwersalność. Jest możliwość dopasowania konstrukcji oraz parametrów do aktualnych potrzeb magazynowych. W przyszłości, gdy zajdzie taka potrzeba, regały można zmniejszać lub powiększać.

Wybierając regały paletowe rzędowe do swojego magazynu dokonujesz fantastycznej inwestycji, która umożliwia bezpieczne składowanie towarów oraz funkcjonalne zarządzanie przestrzenią magazynową.

Regały Paletowe Rzędowe – Co To Jest, Gdzie Się Sprawdzają, Zalety - Dlamagazynu zdjęcie nr 1
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź