Wszystkie aktualności

Regały mobilne w Twoim magazynie – dlaczego warto na nie postawić?

Szykujesz się do modernizacji magazynu, aby podnieść w nich efektywność i ułatwić zarządzanie towarami? Niezawodnym rozwiązaniem, na które możesz postawić są nowoczesne regały mobilne. Poprawiają szybkość transportowania zamówień i sprawiają, że praca w magazynie jest o wiele prostsza.

Nowoczesne regały mobilne w Twoim magazynie

Regały mobilne, czyli przesuwne świetnie sprawdzają się, gdy Twój magazyn boryka się z ogromną ilością zamówień, a trzeba je wydawać szybko, aby Klienci nie czekali zbyt długo. Ich modułowa konstrukcja daje szansę na pełne wykorzystanie przestrzeni użytkowej i rozplanowanie miejsca tak, aby dostęp do towarów był nieograniczony.

Regały mobilne wyróżniają się elastycznym dostosowaniem do potrzeb klienta, posiadają wiele zauważalnych zalet, które sprawiają, że zarządzanie magazynem staje się o wiele prostsze. W wielu przypadkach regały mobilne umożliwiają składowanie większej ilości towarów niż regały statyczne, a przede wszystkim dostęp do kartonów i konkretnych produktów jest w zasadzie nieograniczony.

Regały mobilne mają jeszcze jedną ważną zaletę: ograniczają ilość ścieżek komunikacyjnych, a to daje możliwość jeszcze lepszego wykorzystania powierzchni użytkowej. Zyskujesz dodatkowe miejsce, w którym mogą znaleźć się regały magazynowe.

Gdzie regały mobilne sprawdzą się najlepiej?

Najczęściej regały mobilne znajdują zastosowanie w:

  • chłodniach,
  • sklepach,
  • archiwach,
  • bibliotekach,
  • dużych hurtowniach.

Regały mobilne ułatwiają zarządzanie produktami, a dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów ich eksploatacja przez długie lata jest jak najbardziej możliwa. Są w stanie wytrzymać duże obciążenia eksploatacyjne, a dobrze dobrany napęd umożliwia zarządzanie nimi przez jedną osobę, nie wkładając przy tym dużej siły.

Regały przesuwne są wzbogacone o zabezpieczenia ograniczające ryzyko wystąpienia nieszczęśliwych wypadków, a to sprawia, że bezpieczeństwo w magazynie jest na bardzo wysokim poziomie.

Regały mobilne lepsze niż tradycyjne

Metoda układania towarów na regałach mobilnych jest znacznie efektywniejsza niż w przypadku regałów tradycyjnych. Doceniana jest za wydajność i relatywnie niższe koszty przy zyskiwaniu znacznie większej elastyczności. Szczególnie przydają się w okresie wzmożonej produkcji, gdy miejsca nigdy za mało. Do sezonowego przechowywania towarów sprawdzają się wręcz idealnie.

Możesz znaleźć wiele atrakcyjnych rozwiązań, które z łatwością dopasujesz do układu magazynu i odpowiedniego jego rozmiaru. Przyglądając się wszystkim zaletom i zastosowaniom regałów mobilnych można śmiało stwierdzić, że są rozwiązaniem na miarę zróżnicowanych potrzeb klientów.

Zarządzaj swoim magazynem w nowoczesny sposób

Z pomocą regałów mobilnych jesteś w stanie zarządzać powierzchnią magazynową dokładnie tak, jak chcesz. Znajdziesz odpowiedni rozmiar maksymalnie wykorzystujący przestrzeń, umożliwiający bezproblemowe przechowywanie towarów. Regały mobilne są idealnym rozwiązaniem dla firm, które cenią elastyczne, nowoczesne i praktyczne przestrzenie do magazynowania.

Regały Mobilne W Twoim Magazynie – Dlaczego Warto Na Nie Postawić? - Dlamagazynu zdjęcie nr 1
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź