Czyszczenie magazynów

Kiedy warto zdecydować się na nowe, a kiedy na regały magazynowe paletowe używane?

Regały paletowe są najpopularniejszymi systemami, na jakie możesz zdecydować się do swojego magazynu. Dostępne są w dwóch wariantach: nowe i używane. Kiedy warto postawić na to drugie rozwiązanie?

Regały używane także mogą być dopasowane do potrzeb użytkownika
To, że nie tworzysz regałów na wymiar, nie oznacza, że nie mogą one być dopasowane do Twoich potrzeb. W ofertach firm zajmujących się dystrybucją regałów magazynowych, znajdziesz konfigurator regałów pozwalający na dopasowanie systemów do Twoich potrzeb. To spowoduje, że wyposażysz się w tanie, a jednocześnie bardzo dobre działające regały, dzięki którym biznes będzie rozwijał się we właściwy sposób, pod każdym względem.

Regały używane są zawsze po przeglądach technicznych, dlatego nie musisz obawiać się, że będą awaryjne, czy coś złego będzie się z nimi działo podczas użytkowania. Tak na pewno nie będzie. W końcu są one w każdym aspekcie sprawdzone, zanim zostają wystawione na sprzedaż. To kwestia bezpieczeństwa i odpowiedzialności osoby je sprzedającej.

Czyszczenie Magazynów - DlaMagazynu.pl

Regały na palety euro dostępne w wersji używanej, gwarantują, że sporo zaoszczędzisz, a jednocześnie zyskasz niezbędne wyposażenie do magazynu. Na początku działalności wielu przedsiębiorców chce zaoszczędzić. Właśnie to jest dla nich najlepszy sposób, aby zacząć działać profesjonalnie, ale mniej inwestować. Dzięki temu, że przeglądy regałów w przypadku regałów używanych są wykonywane przez fachowców, można mieć pewność, że do Klienta trafią najlepsze systemy, spełniające wszystkie oczekiwania.

DlaMagazynu.pl Sp. z o.o. specjalizuje się w doczyszczaniu posadzek magazynowych. Metoda, jaką stosujemy pozwala na gruntowne doczyszczenie każdego typu posadzki z zachowaniej jej neutralnego PH. Dodatkowo proponujemy również polimeryzację posadzki magazynowej, co skutecznie zamyka pory posadzki betonowej oraz nadaje jej przyjemny dla oka połysk.

W ofercie posiadamy również stałe serwisy sprzątające, które na bieżąco będą dbały o czystość Państwa biur i magazynów.

Dodatkowo w halach magazynowych czyścimy :

  • regały wysokiego składowania;
  • ściany wewnętrzne magazynu;
  • sufity komór ciśnieniowych;
  • konstrukcje nośne;
  • wykładziny przemysłowe.
Czyszczenie magazynów

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX